Trulli ne Gjilan (Kodi 279)

Shitet nga: jeti Dje 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Sipërfaqe: 5200 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje Trull në rrugen Gjilan – Malisheve , afër Alba Petroll,. Siperfaqja 52 ari . Dokumenacioni i gjithi ne rregull.

Cmimi: 10000 Euro Ari
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim