Trulli ne Shitje (Kodi 280)

Shitet nga: jeti Dje 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Adresa: Dheu i Bardhe
Sipërfaqe: 419 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Gjilan
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje ,Trull në Dheu i Bardhe ne Gjilan , Siperfaqja 4.19 ari . Dokumenacioni i gjithi ne rregull.

Cmimi: 10000 Euro Ari
Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343(viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhjee te ndryshem
Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim