Gjel luftarak me pul

Shitet nga: XXX 30 Pri 10:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   110 EUR

Komuna: Kaçanik
shitet gjeli luftarak jane dy njeri nuk ka foto me pule qift,, per me shume nr telit dhe fotot...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim