Salduese per PVC urban qmimi i volitshem

Shitet nga: Xhavit 20 Tet 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Shes makinat e ardhura nga Anglia për prodhimin e dyerve e dritareve nga PVC makinat jan me servise te rrugullta ne gjendje shume te mir dhe te gatshme për tu futur mënjehere ne prodhim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim