shitet maqin per larje

Shitet nga: xhelal 26 Sht 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
shes maqin per pastrim kimik union XP735 viti 2004 ne gjendej shum te mir maqina gjindet ne shkup
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim