KAMERA XHIRIME PER DASMA AHENGJE NE TERE KOS..

Shitet nga: Ahengje 19 Jan 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIME ME KAMERA DHE APARATE PROFESIONALE PER DARSMA BANKETE , TUBIME SHOQRORE DHE FAMILJARE NE TERE KOSOVEN , NJASHTU BEJME EDHE MONTAZHA TE NDRYSHME TE INQIZIMEVE.JEMI TE GATSHEM NE GJITHE RAJONIN E KOSOVES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim