Kamera + DJ per dasma e ahengje

Shitet nga: 15 Sht 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Shërbimet : Të tjera
BEJME XHIRIME ME KAMERA DHE APARATE PROFESIONALE PER DARSMA NJASHTU OFROJME MUZIK PER AHENGJE DHE BANKETE , TUBIME SHOQRORE DHE FAMILJARE NE TERE KOSOVEN , NJASHTU BEJME EDHE MONTAZHA TE NDRYSHME TE INQIZIMEVE.JEMI TE GATSHEM NE GJITHE RAJONIN E KOSOVES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim