Mini Kamer,Mini Radio dhe Ore dore

Shitet nga: elham 22 Krr 10:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes mini kameren e re e cila punon me micro sd mund te vendoset ne rroba ,ne veture te pasqyra etj.per te bere inqizim Qmimi - 25 euro,
Mini Radio e vogrl 5x5 cm mbushet me adapter,punon me Usb,micro sd dhe me radio stacion- Qmimi -10 euro,
Ore dore - Qmimi- 10 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim