OFERTE !!!!!! Samsung Note3 dhe Blackberry z10

Shitet nga: Stone 08 Mar 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR   85 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Galaxy Note 3
Shitet Note3 n9005 osht teper i rujtun veq se ekranin duhet mja ndrru se zi e qet ose nese ka najkush ekran let paraqitet.
Teli osht ardh prej zvicrre.

Blackberry z10 problem me software blej pllak per ta ose e shes osht teper i rujtun.
OFERTE 1 JAVORE NGA 06.02.17 deri 12.02.17
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim