Shes 4 Bandash Me Dy Goma Dimri

Shitet nga: Xxx 29 Dhj 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 Bandash Me 2 Goma Dimri 15she Per Opel
Per me shum info 049826899
Dhe bandash 16 per Vw
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim