fellne 15

Shitet nga: jeton 25 Jan 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 me numer 185 60 15 me 4 shtrafa ose baj ndrrim me fellne 14 per opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim