Mbajtse per bagazh

Shitet nga: avdi 04 Sht 21:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Të tjera
shes Mbajtse per bagazh ,tregera,

ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim