maqin per qepje dhe qendisje

Shitet nga: egzon 10 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Të tjera
Shes maqinen e ardhur prej zvicre per qepje edhe qendisjee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim