MAN 19.464

Shitet nga: Gagi 27 Mar 13:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

14 999 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 19-464
viti 1999 ne gjendje te mir mundet edhe ndrim me vetur pa dogan
kontakt me viber 0038970666401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim