MAN 8.163 i doganum me fat.TVSH.je 6 shpejci

Shitet nga: ermal Dje 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-163
man 8.163 viti 12.12.2000 .6 shpejci me bllokazh.me jastak 342000km me libra servisi me dogan goma te mira ne gjendje ekstra te mir gomat 90% te mira

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim