Mercedes 16-19

Shitet nga: Armend brruti 12 Dhj 12:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes mercedes benz 16/19 eshte ne gjendje te rregullt teknike.
Eshte i qelajmeruar nuk ka denim
Viti i prodhimit eshte 79 por motorrin e ka te nderruar, motorrin e ka 96.
Trapin e pare konusin dhe tanirasin e ka te thyer.
Per me shume informata kontaktoni ne numrin
045-628-429
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim