MERCEDES ATEGO 815 me FRIGO

Shitet nga: ermal Sot 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shes kamjonin mercedes atego 8.15 me dogan dhe fatur TVSH.je sapo ardhur nga gjermania viti 1999 ne gjendje shum te mir teknike me fatur tvsh. per firma 6 shpejci klim sanaku 5.10m i gjat tip top krejt esht OK.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim