MERCEDES ATEGO 8.15 FRIGO me dogan fat.TVSH

Shitet nga: ermal Sot 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: Atego
shes kamjonin mercedes atego 8.15 me dogan sapo ardhur nga gjermania viti 1999 ne gjendje shum te mir teknike me fatur tvsh. per firma 6 shpejci klim sanaku 5.10m i gjat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim