SHITET SANAKU me izolim VITI 2000.+rampaHBB

Shitet nga: ermal Dje 23:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   1 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Pjesët rezerve
shes sanakum me izolim me ramp ose edhe pa ramp ne gjendje shum te mir viti 2000. gjetsia 4,50m gjersi 2,45 dhe lartesia 2,35m ne gjendje shum te mir shum i paqt nuk ka as korozion as nje gervishje qmimi 750€ pa ramp
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim