Motokultivator

Shitet nga: shpend kuqi 30 Mar 00:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Makina : Traktorë
motokultivator i viti te prodhimit 2013 me pllug dhe rrotat e hekurit tel 045678759
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim