paisje per motocikleta

Shitet nga: Artan Spahiu 10 Tet 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Helmetë/Mbrojtje/Veshje
Veshje dhe paisje per motocikleta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim