Shitet opel vectra

Shitet nga: Mensur 25 Mar 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 650 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Kaçanik
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel vectra
Viti 1999
Me klim
Airbag
Central
Xhamat me rrym
Pasqyret me nxemje
Benzin-plin me atest si dhe e ka ne librez të shkruar BENZIN-GAZ
Kartonin e gjelbërt për maqedoni
Katër gomat e reja
Vetura është në gjendje shumë të mirë
Ndrim nuk bëjm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim