Dyer dhe dritare ne zbritje 044945648=045327459

Shitet nga: Labinot Dje 23:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Shesim dyer dhe dritare. dyer 90x200m, qmimi 70Euro .Dyer te dhomave dyer te sallonit kuzhinave dhe dyer te hyerjes 100E. Te gjitha keto me qmim prej 60 deri 120Euro. Nr.045327459 dritare 80x120 qmimi 30 E, dritare 80x120 gjom 4mm qmimi 35 E. ky qmim vlen edhe per dritare 80x140 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim