Dyer te Drurit

Shitet nga: Qlirim Dje 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare ne te gjitha dimezionet per me shum info thirr n tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim