dyer me te gjitha masat 044945648

Shitet nga: labinot bekteshi 07 Jan 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
prodhojm dyer e dritare nga druri me te gjitha dimenzjonet te gjitha dyert jan me brava me gum koplet qmimi 60€-70€-80€
tel.049200094 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim