DHOMA GJUMI -FJETJES VIB +377 44 799 989

Shitet nga: FER-DIZAJN Dje 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Mobilje për dhoma gjumi
Zbritje Dhoma te Fjetjes Sasia e Limituar qmime speciale gjitha Dhomat kan garancion 2 vite Dhomat jon me material maqedon me Dyshek ortopedik Porosit mund ti beni edhe per mes telefonit Per me shum kontaktoni ne numrin 044 222 451 ose 049 49 40 30 Transportin si dhe montimin e bejm ne gjith teritorin e Kosoves Email fer-design@hotmail.com Mund te na shkruani edhe ne Viber +377 44 799 989 Falemnderit per Mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim