ZBRITJE SEZONAL ROLETE PVC PLASTIK

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 25 Mar 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Qilimë dhe Perde
Rolete alumini me izolim 40 euro
Rolete pvc plastik 25 euro
Perde zebra 25 euro
Perde trak 10 euro
Te gjitha llojet kan 5 vite garancion
Viber 0037744171866
tel 045693412 MONTIMI NE GJITH KOSOVEN
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim