Karrika tavolina Shatora modern me qera 044280873

Shitet nga: Dritoni Dje 13:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Japum me qera tenda karrika dhe tavolina nr 044280873
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim