nxemse me Plin

Shitet nga: eli 04 Shk 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   50 EUR

Komuna: Kaçanik
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet nzemse me plin pothuaj e re..pak e perdorur ne gjendje te rregullt..posedon bocen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim