qifteli

Shitet nga: arban saliu 27 Dhj 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Kaçanik
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
E gjat reth 1metre me dy tela
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim