Qen Husky

Shitet nga: Osman Koka 20 Tet 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   300 EUR

Komuna: Kaçanik
Kafshet shtëpiak : Qen
Qeni quhet Alex,eshte 9 muajsh,i lindur me 06.06.2015.
Eshte shum i bukur dhe i dashur me femijet,nuk eshte agresiv,eshte i degjueshem.
Shitet se bashku me kolibe.
E shes shkaku se nuk mund te kujdesem per te.
Cmimi 100 euro.
Na kontaktoni ne numrin 044410604.si dhe viber +37744410604
Shikoni fotot dhe videon.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim