blej rrakitaqki fabi bilardo viber

Shitet nga: fabi 12 Shk 22:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Sport me top
blej rrakitaqki te mira dhe te demtune me defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim