Penthaus Banes 300 m2 me Kamin Xhakuzi Teras

Shitet nga: Çaka 23 Krr 00:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 300 m2
Komuna: Kaçanik
Shes Banesen Luksoze Ose Penthausin - papafingon, Afer 300 Quadrat ne kaçanik me Teras te madhe me pamje fantastike natyrisht kush e Don kaçanikun me pamjen ne te gjitha anet e qytetit banesa gjindet afer postes/policis ndërtim i ri banesa ka 3 dhoma Salon te madh me Kamin dhe kuzhin të hapur dhe banjo moderne, banesa ësht e mobiluar ne mënyr moderne komplet me të gjith paisjet mobile ekskluzive.Përveç Banjos moderne banesa ka në Dhomen e xhumit Edhe Xhakuzin, ka nxemje qendrore me rrym + Kamin + Klima
banesa shitet si qe shihet ne fotot me te gjitha paisjet dhe mobilet,Aga.SAM
Tel.00377/ 44 22 78 06
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim