Ngarkues

Shitet nga: Naser 27 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 000 EUR

Komuna: Kaçanik
Shes Garkues 1100C viti i prodhimit 1984 ..Por ne gjendje te re teknike dhe me goma te reja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim