Dyer te Bardha

Shitet nga: Qlirim 09 Dhj 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer dhe dritare ne te gjitha dimezionet per me shum info thirr n tel:045474071
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim