Dyer te dhomave viber 044363733

Shitet nga: arton Dje 07:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Dyer 60 dhe 70 euro dyer te hymjes 100 euro dritare standarde 30 euro punojm edhe me poorosi viber +37744363733 dhe +38649886461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim