Dyer te drurit viber +38644363733

Shitet nga: arton Dje 07:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Kaçanik
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
dyer te dhomave 60 dhe 70 euro 044363733
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim