25 koshere blete

Shitet nga: Avdi 07 Mar 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Kastriot
Shes 25 koshere blete jane te gjitha me ama 1 vjeqare.
Bletet jane te ushqyera me rregull dhe te trajtuara kunder semundjeve te tyre.
Blete shiten komplet ose me cope...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim