Aparat per Kafe professional

Shitet nga: aparat 26 Shk 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shitet aparati dhe mulliri (me dy grupe)
disa po pyesin sa ''KAPAQINA'' i qet ..

QMIMI : 1850 .-

tel:044703133
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim