Bejm transportin e qymyr

Shitet nga: Sot 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejm transportin e thengjillit - qymyr te njom dhe te that ne gjith teritorin e kosoves per mashum 044422323
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim