perforcues i zerit per muzike vetur Mac Audio

Shitet nga: Astrit Luta 27 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   150 EUR

Komuna: Kastriot
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Mac audio ice cube 125
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim