Motor per barka

Shitet nga: privat 14 Krr 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Makina : Pjesë dhe pajisje

I perdorur shum pak .


Qmimi. 650..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim