Motor per barka

Shitet nga: privat 22 Pri 22:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Kastriot
Makina : Pjesë dhe pajisje

I ardhur nga liqejt e CH. shum pak i perdorur.

QMIMI :PAK DISKUTABIL jo shum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim