Fellne golf 2 3 polo pasat ndrrim imundshum

Shitet nga: 044896738 18 Shk 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellge per golf 2 3 polo passat e shum tira fellnet jon tmira shum nuk dridhin numer 195.55.15 felge dy guma si kan ka mundesi nderrimi me fellne tira
nr 13 14 15 16 17 etj


labinot 044896738
vb +37744896738

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim