Fellne me goma 15 ushitunn

Shitet nga: labinot 05 Tet 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   150 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
jon shit flm 044896738
labinot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim