Fellne me goma audi mercedes tauran passat golf 5

Shitet nga: labinot 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   280 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma nr 17 te mira shum jon te drejta as nuk dridhin fellget bojn per audi mercedes passat touran e shum tira per ma shum kontakto tel : 044896738
labi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim