Fellne

Shitet nga: Bujar 06 Shk 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne 16 per golf 1.2.3.opel etj me 4 vrima fellnet jon sport dy mat gjana dy mat ngushta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim