Fellnet r16

Shitet nga: Ali 17 Sht 10:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten ose ndrrohen fellnet per golf 5 6 7 audi pasat sharan turan etj fellnet jan me goma te veres dhe jane ne gjendje shume te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim