GOMA KOMPLET PER GOLF 4/5

Shitet nga: 044703133 06 Dhj 22:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat PIRELLI 195/65/15 komplet dhe te ballancüara.

Viver/0041765660380

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim