GOMA KOMPLET PER GOLF 4

Shitet nga: 044703133 13 Jan 11:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Kastriot
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten gomat PIRELLI 195/65/15 komplet dhe te ballancuara, te ardhura nga ..CH.

qmimi fix.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim